З одного пункту в протилежних напрямках одночасно вирушили пішохід і велосипедист. Швидкість

пішохода дорівнює 5км/год, а швидкість велосипедиста втричі більша. Яка відстань буде між ними через 2 години безперервного руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Мушкет Владислав.

Ответ:

Відповідь: Відстань між ними 20 км

Пошаговое объяснение:

Швидкість пішохода - 5 (км/год)

Швидкість велисопедиста - 5 * 3 = 15 (км/год)

У нас є час - дві години.

Щоб знайти відстань яку вони проїхали потрібно відомий нам час помножити на швидкість

Скільки пройшов пішохід за 2 год. - 5 * 2 = 10 (км)

Скільки проїхав велисопедист за 2 год. - 15 * 2 = 30 (км)

Тепер знаходимо відстань між ними:

30 - 10 = 20 (Км)