4(x+2)=9(x-3) Розкажите рівняння Пж дам 40 б


Ответы на вопрос

Отвечает Гармашев Максим.

Відповідь:

4(x+2)=9(x-3)

4x+8=9x-27

4x-9x=-27-8

-5x=-35

x=(-35)÷(-5)

x=7

Покрокове пояснення: 1.розкриваємо дужки

2.переносимо не відомі з x в ліву частину,відомі в праву частину,розв'розв'язуємо