Помогите прошу!!!Знайди периметр прямокутника сторони якого дорівнюють 6см і 3,8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутивченко Андрей.

Ответ:

19,6см

Пошаговое объяснение:

Да легко!

Формула периметра: P=(a+b)2

То есть: (6см+3,8см)2=9,8см×2=98×2÷10=196÷10=19,6см