Сім'я подорожувала на автівці 8 год зі швидкістю 74 км/год і 12 год зі швидкістю 60,4 км/год.

Знайдіть середню швидкість автівки впродовж всієї подорожі

Ответы на вопрос

Отвечает Чаусова Василина.

Ответ:

1) 74 * 8 = 592(км) - за 8 год
2) 60,4 * 12 =  724,8 (км) - за 12 год
3) 12 + 8 = 20 (год) - загальний час
4) (592 + 724,8) : 20 = 1316,8 : 20 = 65,84(км) - середня швидкість
Відповідь: 65,84 кмсередня швидкість автівки впродовж всієї подорожі.

Пошаговое объяснение:

Гарного дня!
(Це не пояснення)