Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см, а основа на 6 см більша від неї. Знайдіть

периметр рівнобедреного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Відповідь:

P = 12+12+6=30 (см)

Отвечает Неженцева Виктория.

Ответ:

Якщо бічна 12см то друга також, оскільки трикутник рівнобедрений.

Основа буде 12+6=18

периметр: 12+12+18=42