Срочно!!!Згадайте алгоритм розв'язування рівнянь Яку клітинку треба зафарбувати в другому квадраті?

3x-2 =7 18-3x = 15 5x + 2 = 12 5-x=2​

Ответы на вопрос

Отвечает Саков Денис.

Ответ:

3 х - 2 = 7

3 х = 7 + 2

3 х = 9

х = 9 ÷ 3

х = 3

18 - 3 х = 15

- 3 х = 15 - 18

- 3 х = - 3

х = 3 ÷ 3

х = 1

5 х + 2 = 12

5 х = 12 - 2

5 х = 10

х = 10 ÷ 2

х = 5

5 - х = 2

- х = 2 - 5

- х = - 3

х = 3