Допоможіть розв'язати. З городу зібрали 820кг капусти, цибулі у 5 разів менше, а буряків на 75кг

менше, ніж цибулі. Скільки всього овочів зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Карелов Александр.

Ответ:

1073(кг)

Пошаговое объяснение:

Капусти - 820 кг

Цибулі -  820/5 кг

Буряків - (820/5)-75 кг

Залишається тільки порахувати кількість і знайти їх суму:

820+820/5+(820/5)-75=820+164+89=1073(кг)