За перший день турист пройшов 25км що становить 65%всього шляху .яка довжина маршруту.допоможіть

пжпжппє

Ответы на вопрос

Отвечает Галенко Софья.

Пошаговое объяснение:

65% = 65/100 = 13/20

25 : 13/20 = 25 * 20/13 = 500/13 = 38. 6/13 (км) - составляет весь путь