Стрілець вистрілив у мішень 100разів а влучів у4рази менше на скільки менше разів Стрілець влучів

ніж схибив .задача на 3дії

Ответы на вопрос

Отвечает Верушкина Лера.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

1) 100/4=25 - влучив

2) 100-25=75 - схибив

3) 75-25=50 - різниця

В: на 50 разів стрілець менше влучів ніж схибив