Довжина прямокутника на 1,3 см менша від ширини, а його периметр 14,6 см. Знайди площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Валерия.

Ответ:

довжина=3 см

ширина=4.3 см

Пошаговое объяснение:

нехай довжина буде х, тоді ширина = х+1.3

маємо р-ння:

2×(х+х+1.3)=14.6

4х+2.6=14.6

4х=12

х=3 - довжина

3+1.3=4.3 - ширина