3. Укажіть точку, що НЕ належить графіку рiвняння х + у = 8. Г. (8; 1) B. (8; 0) A. (5; 3) Б. (3;

5) ІЗ РОЗВ'ЯЗАННЯМ БУДЬ ЛАСКА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Катя.

Ответ:

x+y=8

(5;3)=5+3=8—ні

(3;5)=3+5=8—ні

(8;0)=8+0=8—ні

(8;1)=8+1=9—так

Відповідь:Г) (8;1)