За тиждень відремонтували 24км, що становить 30% від усієї довжини дороги. Яка довжина дороги, яку

треба відремонтувати ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лермонтов Михаил.

Ответ:

100%=?

30%=24км

30%÷10=3

1)24÷3=8(км)10% всієї відстані

2)8×10=80(км) відстань дороги

3)80-24=56(км)

В-дь: залишилося відремонтувати 56км