Ширина прямокутника дорівнює 60м, що у 2 рази менша за довжину. Знайдіть периметр прямокутника.

Будь ласка поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Минашева Саша.

60 (м) - ширина

60 * 2 = 120 (м) - довжина

2 * (60 + 120) = 2 * 180 = 360 (м) - периметр

Оберіть як найкращу відповідь!