Обчисли площу поверхні кулі, радіус якої 5 см. (п ≈ 3,14)


Ответы на вопрос

Отвечает Шумакова Ирина.

Формули площі поверхні кулі:

S=4\pi R^2

З умови, \pi=3,14, R=5

Підставляємо, і отримуєм:

S=4*3,14*(5)^2=314см²