Периметр прямокутника дорівнює 46мм,а одна з його сторін має довжину 10мм.Знайди площу цього

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Житкеев Искандер.

Ответ:

а=10

Р=46мм

b=?

S=?

P=(a+b)×2

(10+b)×2=46

10+b=46÷2

10+b=23

b=23-10

b=13 мм

Р=(10+13)×2=23×2=46

S=a×b

S=10×13=130мм²

ответ b=13мм, S=130мм²