Знайдіть два дроби, кожен з яких більший за 3/7 і менший від 4/7


Ответы на вопрос

Отвечает Найден Петя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Помножимо чисельник і знаменник обох  дробів на 3 звідси маємо:

3/7 = 9/21

4/7 = 12/21

3/7< 10/21 < 4/7

3/7< 11/21 < 4/7