Сторона трикутника дорівнює 3 см, а висота, проведена до цієї сторони, - 6 см. Знайдіть площу

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Рассолова Света.

Пошаговое объяснение:

сторона а=3 см

высота h=6 cм

S=1/2×a×h

S=1/2×3×6=9 см²