Штучний супутник Землі пролітає за 12 с відстань 96 км. З якою швидкістю летить супутник?​


Ответы на вопрос

Отвечает Казак Саня.

Відповідь: 8 км/с

Покрокове пояснення:

Швидкість = відстань / час

Ш = 96/12= 8 (км/с)

Отвечает Войтова Кристина.

Ответ:

8 000 м/с

Пошаговое объяснение:

96 км = 96 000 м.

96 000 : 12 = 8 000 (м/с) швидкість супутника