СРОЧНООО! У Сашка було 100 грн. У магазині він придбав чай 39 грн, хліб за 18 грн та сметану за 16

грн. Чи вистачить решти Сашку на морозиво, якщо воно коштує 13 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Asimova Diana.

1 ) 39 + 18 + 16 = 73 ( грн.) – витратив Сашко на покупки в магазині

2 ) 100 - 73 = 27 (грн.) – залишилося у Сашка

Відповідь: морозиво коштує 13 грн у Сашка залишилося 27 грн, тобто йому вистачає грошей на покупку морозива.