6-а клас йде в кінотеатр. У класі 25 учнів. Квитки коштують 6 євро за студента. Скільки з 400 євро

залишається у класу після відвідування кінотеатру, якщо кожен п’ятий учень отримує знижку на квиток 2 євро?

Ответы на вопрос

Отвечает Мещалкина Настя.

Відповідь: 260€.

Покрокове пояснення:

1) 6-2=4 (€) ціна квитка з урахуванням знижки;

2) 25:5=5 (уч.) відвідали кінотеатр по білетам за ціною 4 €.

3) 25-5=20 (уч.) відвідали кінотеатр по білетам за ціною 6€.

4) 5×4+20×6=140 ( € ) витрачено на білети усього.

5) 400-140=260(€).