У банановій республіці пройшли вибори до парламенту. Усі, що голосували за партію «Мандарин,

люблять мандарини. Серед тих, що голосували за iншi партії. 90% не люблять мандарини. Скільки відсотків голосів набрала партія <<Мандарин>> на виборах, якщо 46% тих, що брали участь у голосуванні, люблять мандарини?

Ответы на вопрос

Отвечает Васнева Мария.

Пошаговое объяснение:

х – за партию мандарин

100-х - за другие

х+0,1(100-х)=46

х-0,1х=46-10

0,9х=36

х=360/9

х= 40% - голосів набрала партия мандарин