Індик Пробіг 10 км/год відстань за 2 год. Назад він повертався 5 год . Яка швидкість руху на

зворотньому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Уколова Полина.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

Індик пробіг 2 години зі швидкістю 10 км/год

S = u * t = 2 * 10 = 20 км

Повертався 5 годин за швидкість u

u = S : t = 20 : 5 = 4 км/год

Отвечает Вольф Арина.

1) 10×2=20 (км) відстань яку пробіг індик

2) 20÷5=4 (км/год)

Ответ: 4 км/год швидкість руху на зворотньому шляху.

Пошаговое объяснение:

S = v • t формула відстані

v = S ÷ t формула швидкості