Знайдіть площу кольорового паперу, яка потрібна для обклеювання п'яти однакових кубиків, якщо

відомо що площа однієї його грані більша на 45 см² за площу квадрата, довжина сторони якого на 5 см менша за довжину ребра куба. СРОЧНО ДАЮ 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Остапюк Александра.

Ответ:

1470 см².

Пошаговое объяснение:

Куб має 6 граней і 12 ребер.

Нехай ребро куба а, тоді площа однієї грані S=a².

Площа квадрата, довжина сторони якого на 5 см менша за довжину ребра куба S=(a-5)².

Маємо рівняння а² - (а-5)² = 45

а²-а²+10а-25=45

10=45+25;  10а=70;  а=7

Ребро куба 7 см;  Sграні куба=7²=49 см²;  Sкуба=49*6=294 см².

Площа 5 кубиків S=294*5=1470 см².