У банку на внески громадян нараховують 6% річних. Скільки гривень було покладено на рахунок у банк,

якщо через рік на рахунку стало 4 770 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Гутырчик Света.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вклад складає 100%. Через рік на рахунку стає:

100%+6%= 106%, що складає 4770 грн.

Знайдемо суму вкладу:

4770:106%*100%= 4500 грн.

Якщо записати по діям:

1) 100+6 =106(%) стане на рахунку громадянина через рік

2)4770:106*100= 4500 (грн) було покладено на рахунок

Відповідь: на рахунок було покладено 4500 грн.