Два крокодили повзуть назустріч один одному. Швидкість одного крокодила 1 км/год, а швидкість

другого - 2 км/год. Зараз між ними 20 км. Яка відстань буде між крокодилами за дві хвилини до зустрічі? Які дані зайві в умові задачі? Помогите пожалуйста разобраться,(

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Максим.

Ответ:

скорость сближения

1+2=3 км/год

3 км/год= 3000 м/ 60 xв=50 м/хв

За 2 минуты о встречи между ними будет

2*50=100 м

Лишнее - 20 км и крокодилы.

Пошаговое объяснение: