Розкладіть на прості множники число 1) 16 2) 256 3) 2340​


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Kamila.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

розкладіть на прості множники число

1) 16=2*2*2*2=2^4;

2) 256=2*2*2*2*2*2*2*2=2^8;

3) 2340​=2*2*3*3*5*13=2^2*3^2*5*13.