Марійка вирізала 6 червоних кружечків, синіх - у 7 рази більше, а зелених- на 24 менше, ніж синіх.

Скільки синiх кружечків вирізала Марійка

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

6 + 6 · 7 + (6 · 7 - 24) = 60

Пошаговое объяснение:

6 + 6 · 7 + (6 · 7 - 24) = 6 + 42 + 18 = 60