У миши 75 грн на тетради он потратил 3/5 всех денег сколько миша потратил на тетради пж помогите

срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ржанова София.

Ответ:

Щоб знайти 3/5 від 75 - потрібно 75 поділити на знаменник і помножити на чисельник:

1) 75 : 5 = 15 (грн) 1/5 всій суми

2) 15 × 3 = 45 (грн) витратили

Відповідь: на зошити витратили 45 грн.