Знайти довжину стрічки якщо2/5 її становить 30 см


Ответы на вопрос

Отвечает Безкурский Богдан.
2/5 це 0,4
0,4 стрічки це є 30 см
0,4:2=0,2
З цього слідує що 0,2 з 30 це 15
0,4+0,4+0,2=30+30+15=75