480:5 обчисли зручним для тебе способом​


Ответы на вопрос

Отвечает Судомойкина Лида.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

480 : 5 = 450 : 5 + 30 : 5 = 90 + 6 = 96

Отвечает Яшин Владислав.
Розкладаємо 480 на 45 і 30
1) 45 : 5 = 9
2) 30 : 5 = 6
Складаємо що вийшло в 1 і 2 прикладі виходить 96