Допоможіть будь ласка Накресліть прямокутник АBCD зі сторонами 4см та 6 см. Знайдіть його

периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Катя.

Потрібно накреслити прямокутник зі сторонами 4см і 6см з точками ABCD

P = (a + b) * 2

P = (4 + 6) * 2

P = 10 * 2 = 20

Відповідь: периметр прямокутника ABCD дорівнює 20 см

Отвечает Капустин Кирилл.

4 см +6 см =10см

10:2=5см