На трьох полицях 160 книжок.Скільки книжок на третій полиці,якщо на першій полиці знаходяться 11/20

усіх книг,а це становить 8/9кількості книгна другій полиці полтці

Ответы на вопрос

Отвечает Писарева Ульяна.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

160:20=8

8×11=88 (на першій полці)

8×8=64(на другій полці)

8×1=8(на третій полці)