На трьох полицях 720 книжок. На першій і другій полицях 432 книжки, а на другій і третій - 356.

Скільки книжок на другій полиці? В мене 20 хвилин, допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

720 - 432 = 288 (шт) на третій полці

720 - 356 = 364 (шт) на першій полці

288 + 364 = 652 (шт) на першій та третій разом

720 - 652 = 68 (шт)

Відповідь: 68 (шт) на другій полці.