Тістечко на 3 грн дорожче за каву і на 5 грн дешевше за сік.Що коштує більше кава чи сік?На скільки

грн більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Белемец Даниил.

Ответ:

Сок дороже кофе на 8 грн

Пошаговое объяснение:

Кофе = х грн

Пирожное = х + 3 грн

Сок = (х + 3) + 5 = х + 3 + 5 = х + 8

(х + 8) - х = х + 8 - х = 8 грн

Сок дороже кофе на 8 грн