турист мав подолати 36 км. 5/9 цієї відстані він пройшов пішки. Яку відстань залшилось подолати

туристу?

Ответы на вопрос

Отвечает Файзрахманова Фирюза.

Ответ:

16км

Пошаговое объяснение:

36×5/9=20

36-20=16

пометьте как "лучший ответ" если не сложно)

Отвечает Пантелеева Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36/9=4 необхідно розбити відстань на 9 частин і визначити 1/9 відстані

4 помножити на 5 =20 кілометрів пройшов, тобто це 5/9

36-20=16 необхідно пройти