Побудуй прямокутник ширина якого дорівнює 2 см а довжина удвічі більша. Обчисли периметр цього

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бобылева Соня.

Ширина — 2 см

Довжина — ? см

2 • 2 = 4 (см) — довжина прямокутника.

Р = 2 • 2 + 4 • 2 = 12 (см)