Замініть відношення дробових чисел відношенням натуральних 3/8:5/6 1:2/7 2.2:3.3 1.7/18:3.4/9

срочнооооо!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/8 ÷5/6=3/8·6/5=(3·3)/(4·5)=9/20

1 ÷2/7=1·7/2=7/2

2,2÷3,3=22/33=2/3

1 7/18÷3 4/9=25/18 ·9/31=25/(2·31)=25/62