Знайдіть зменшуване, якщо різниця дорівнює 13/14 а від'ємник 11/42срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Исупов Владимир.

 \frac{11}{42}  +  \frac{13}{14}  =  \frac{11 + 39}{42}  =  \frac{50}{42}  = 1 \frac{4}{21}