Задача 3. у трьох цехах заводу 370 робітників. У першому цеху в 3 рази більше робітників, ніж у

другому, а в третьому - на 20 робітників більше, ніж У другому. Скільки робітників працює в кожному цеху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Раитин Сергей.

В 1 цеху - 210, в 2 - 70, в 3 - 90

Пошаговое объяснение:

Н нехай в другом цеху х робітників, тоді в першому буде 3х робітників, а в третьому буде (х+20) робітників. Розв'язування рівняння:

3х+х+(х+20)=370

3х+х+х+20=370

5х+20=370

5х=370-20

5х=350

х=350:5

х=70

В другому цеху 70 робітників

3•70=210(р)-в першому цеху

70+20=90(р) - в третьому цеху