5кг яблук коштують 48 грн, а 8 кг груш - 43грн. На скільки 1кг яблук дорожчий, ніж 1 кг груш.


Ответы на вопрос

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

Ответ:

48:5=9,6- коштує один кг яблук

43:8=5,375-коштує 1 кг груш

9,6-5,375=4,225

відповідь: 1 кг яблук дорожчий на 4,225 за 1 кг груш

Отвечает Мазаева Анна.

Відповідь:1 кг яблук дорожчий на 4,225 грн за 1 кг груш

Покрокове пояснення:

48:5=9,6 (грн) - коштує один кг яблук

43:8=5,375(грн)-коштує 1 кг груш

9,6-5,375=4,225(грн)