Іван Франко 1/10 частину свого життя провів у рідному селі Нагуєвичі, 1/5 життя - у селі Криворiвня

Івано-Франківської області, що разом на 11/30 менше від частини життя, яку він прожив у Львові. Яку частину життя Іван Франко жив у Львові? Будь ласка дуже швидко в мене с/р 1/10 це дроби поставлю 50б​

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Пошаговое объяснение:

1) 1/10 + 1/5 = 1/10 + 2/10 = 3/10 (часть) - своей жизни Иван прожил в селе Нагуевичи и в селе Криворивна

2) 3/10 + 11/30 = 9/30 + 11/30 = 20/30 = 2/3 (часть) - своей жизни Иван прожил во Львове