З однієї ділянки зібрали 6 4/5 кг полуниці, з другої-на 1 1/2 кг менше. Скільки полуниці зібрали з

двох ділянок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Пошаговое объяснение:

1) 6 4/5 - 1 1/2 = 6 8/10 - 1 5/10 = 5 3/10 (кг) - клубники собрали со 2 участка

2) 6 4/5 + 5 3/10 = 6 8/10 + 5 3/10 = 11 11/10 = 12 1/10 (кг) - клубники собрали с двух участков