Катер долає відстань проти течії між двома пристанями яка дорівнює 198 км за 11 год. За скільки

годин він подолає цю відстань у зворотному напрямку якщо швидкість течії дорівнюе 2 км на год

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость течения,

2 ( 15 + x) = 3 ( 15 - x)

30 + 2x = 45 - 3x

5x = 15

x = 3 (км/ч)

2 ( 15 + 3 ) = 36 (км)