Знайти кутовий коефіцієнт прямої 3х+4у=12


Ответы на вопрос

Отвечает Диамант Диана.

Ответ:

-3/4

Пошаговое объяснение:

3х+4у=12; 4у=12-3х |:4=>

у=3-3/4х= -3/4х+3 =>

угловой коэффициент=-3/4