Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку А(-2;3) і кутовий коефіцієнт якої 3... Хто може

розв*язати?

Ответы на вопрос

Отвечает Масленников Макс.
Y=kx+b
k=3  A(-2;3)
3=-6+b
b=3+6
b=9
y=3x+9