Робітник може виконати деяке завдання за 3 год. а його учень за 4 год. Чи виконають вони більше

половини завдання за олну годину спільної роботи Бистріше

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

да

Пошаговое объяснение:

1) 3*4=12 кожен за годину

2) 12+3=15

3)12+4=16

4)15+16=31