Катруся купила каву і тістечко. Кава коштувала 30грн, що становило 75% від усієї суми. Скільки

коштувало тістечко?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Відповідь:

30 грн-75%
Х грн-100%
х=(30*100)/75=40 (грн)-сума всієї покупки.

40-30=10(грн)-коштує тістечко.

Покрокове пояснення: