На трьох полицях 163 книги. На першій полиці було на 8 книг менше, ніж на другій і в два рази

більше, ніж на третій. Скільки книг було на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Заяць Інуся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

І - пол    х книг

ІІ - пол    (х+8) книг

ІІІ - пол    х/2 книг

х+ (х+8) + х/2 =163; 2¹/₂*х=163-8=155; х=155:5/2=62 книги;

ІІ - пол 62+8=70 книг;

ІІІ - пол   62/2=31 ІІІ - книга