СРОЧНО Власна швидкість катера 36 км/год, а швидкість течії 4км/год. Знайдіть відстань, яку

подолав цей катер за 3 год за течією річки і 5 год проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Рагозина Ксения.

Ответ:120км, 160км

Пошаговое объяснение:1)36+4=40км(за теч. 1 год)

2)40*3=120км

3)34-4=32км(прот. теч. за 1год)

4) 32*5=160км