Який дріб буде обернене до числа 3/5 Срочно допоможіть!!


Ответы на вопрос

Отвечает Овчиникова Катя.

Ответ:1 2/3

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти обернене значення для 3/5, треба поміняти місцями чисельник і знаменник, а потім якщо виходить перетворити в мішане число

3/5=5/3=1 2/3